U Šťastného kocoura   www.stastnykocour.cz  Zn: Žijeme jen devětkrát! 

Kvalitní strava pro kočky / Leonardo

Superprémiové krmivo Leonardo

Výrobce: Bogro Tiernahrung GmbH, Německo

Receptury Leonardo obsahují patentované přírodní komplexy pečující o zdravé zuby, trávení včetně podpory odstraňování srsti ze zažívacího traktu, ochranu buněk před oxidačním stresem.

Svým složením odpovídajícím přírodnímu způsobu výživy koček má Leonardo „pod kontrolou“ i močové cesty. Močové kamínky, které tak často kočky trápí, vznikají v důsledku nepříznivého pH v močových cestách, jehož příčinou jsou krmiva, která čerpají bílkoviny více z obilovin než z masa. A těch je na současném trhu většina.

Firma Bogro nepoužívá žádné vedlejší produkty nízké kvality a maso je testováno na nepřítomnost nežádoucích látek (antibiotika, hormony, pesticidiy, těžké kovy…).

Užívá se sušené maso s vysokým podílem svaloviny, malým podílem kostí. Krmiva firmy Bogro obsahují přírodní nutraceutika.

Pro krmiva firmy Bogro je charakteristické použití vysokého množství masa. Ve srovnání s běžnými značkami na trhu téměř 40násobné, ve srovnání s veterinárními krmivy až desetinásobné. Takový přístup je v souladu s nejnovějšími trendy ve výživě psů a koček. Vracíme se zpět k přírodním zákonitostem, masožravec potřebuje pokrývat potřebu bílkovin především z masa, nikoliv z obilovin.

U krmiv Leonardo je podíl bílkovin z masa v krmivu až 85 %, rostlinných bílkovin tedy 15 %. U většiny krmiv na trhu je tomu v lepším případě naopak, u široce používaných „kapsiček“ je procento bílkovin z masa rovno číslu 2 (slovy „dvě“!!!). 85 % versus 2 %, to je podstatný rozdíl. Myslete na to prosím a nenechávejte své kočce zkracovat život komerčními praktikami…

Krmiva obsahují přírodní antioxidanty.

Německé přírodní krmivo Leonardo je založené na více druzích masa, kromě tradičně kuřecího i jehněčího, krůtího, kachního, mořských ryb a krevet.

 

Řadit podle 
Výrobce 

Krmivo pro koťata, březí a kojící kočky s příchutí
Leonardo Kitten

 Krmivo pro dospělé kočky s příchutí mořských ryb
Leonardo Adult Sensitive rich in oceanfish and rice

 Krmivo pro dospělé kočky s příchutí jehněčí
Leonardo Adult Sensitive rich in lamb and rice

 Krmivo pro dospělé aktivní kočky s příchutí kachny
Leonardo Adult Sensitive rich in duck and rice

 Krmivo pro dospělé kočky velkých plemen - drůbež a
Leonardo Adult Maxi Croc rich in poultry

 Krmivo pro dospělé kočky se sklonem k nadváze,
Leonardo Light rich in poultry

 Krmivo pro seniory s příchutí drůbež a rýže
Leonardo Senior rich in poultry