U Šťastného kocoura   www.stastnykocour.cz  Zn: Žijeme jen devětkrát! 

Kvalitní strava pro kočky / Meowing Heads

Filozofie krmiva Barking Heads & Meowing Heads

Čím lépe začít než tím, že vám povíme, co vedlo naše ruce a srdce, když jsme toto výjimečné krmovo přiváděli na svět. V dnešní době bychom se měli stále obezřetněji zajímat o to, co jíme. Stejně pozorně bychom měli vybírat také to, čím nakrmíme své kočičí a psí přátele, protože i oni jsou to, co jedí. Proto jsme vymysleli a zrealizovali přehlednou ultraprémiovou řadu dobře čitelných, srozumitelně a přesně formulovaných receptur krmiv pro psy a kočky. Naše receptury jsou založeny pouze na těch nejkvalitnějších, veskrze přírodních a zdraví prospěšných surovinách.

Nenajdete zde žádné z té nekonečné řady nevhodných nebo dokonce nebezpečných aditiv, "zlých Éček", nebo jak u nás říkáme - "E-padouchů". Žádná ze surovin v našich krmivech vás nezklame, ať už patříte mezi ty, co se řídí instinktem, nebo ty, co hledají nezávislá krmivářská doporučení. Nepatříme k těm, kteří se vás snaží oslnit závislými pseudovědeckými výzkumy a dostat vás na svou stranu falešných hráčů. Na naší hromádce surovin najdete ve férových poměrech nutričně hodnotné, přirozeně chutné suroviny, používané v tradiční krmné dávce.

Z názvů našich receptur jste asi poznali, že máme správný anglický smysl pro humor, který si vesele poletuje nad přírodní, zdravou a nutričně excelentní krmnou dávkou pro naše psy a kočky.

Nestačí nám, aby psi a kočky dobře vypadali. Chceme, aby se tak i cítili.

Naše suroviny

Všechno, co dáváme vašemu psovi či kočce do misky, jsme pečlivě promysleli. Zkoušeli jsme, sem tam něco změnili a zase zkoušeli... a pak jsme měnili z gruntu.. až jsme my lidi měli v rukách a naši psi a kočky v bříškách to, z čeho jsme se všichni radovali. ..

Věříme, že vy a vaši psi a kočky na tom budete stejně.

Co je v našich barevných pytlích?

Jenom samé dobré věci, takové, jakými se u nás v Británii psi odjakživa krmí. Britští chovatelé své psy milovali a milují, rozuměli jim a rozumí, měli a mají ve světě renomé. Vedle krásy vždy požadovali zdraví a práci, ostatně všechno souvisí se vším. Tradičními složkami psí výživy bylo maso, zejména jehněčí a ryby, dobrý tuk, oves, vejce a mrkev. Tohle všechno a ještě něco navíc nakupujeme u vybraných producentů na území Velké Británie- v Anglii kuře, ve Walesu jehněčí a ve Skotsku lososy. Maso v krmné dávce převažuje a nikdy bychom nesáhli po něčem, co do výživy psa nebo kočky nepatří: tedy žádná barviva, zchutňovadla, konzervanty a geneticky modifikované suroviny...

Vybíráme pečlivě, co budou v Barking Heads jíst naši mazlíci:

  • převaha živin v krmivu z čistého kuřecího, lososího a jehněčího masa (až 37% sušeného masa    v krmivu, maso hlavní složkou krmiva, nikoliv obiloviny)
  • kvalitní jasně deklarované tuky – absolutní množství  omega nenasycených mastných kyselin v recepturách 4,1 – 5,5 % - takový obsah u konkurečních značek,  pokud je ho  vůbec dosaženo, mají pouze jejich rybí receptury
  • nízký obsah škrobů z rýže, ovsa, brambor, s vyloučením pšenice a kukuřice
  • zelenina, kloubní výživa (až 4násobek oproti srovnatelným značkám krmiv)
  • všechny suroviny v nejvyšší kvalitě (potravinářská kvalita, žádné krmné nebo vedlejší produkty, žádná plniva) a  britského původu (žádné asijské suroviny)
  • žádná zchutňovala, barviva, sůl, geneticky modifikované suroviny, suroviny nevhodné pro výživu psa (menadion, hydrogenfosforečnan vápenatý)

Vy byste měli přepečlivě vybírat, co budou jíst vaši mazlíci. 95% krmiv je v dnešní době vyráběno z nevhodných a dokonce rizikových surovin.

Z čeho jsou receptury našeho krmiva

 

 

Jehněčí Kuře Losos/Tuk z lososa
Vysoce stravitelné, příznivý vliv na kůži a srst. Barking Heads je na trhu výjimečné kombinací čerstvého a sušeného jehněčího masa z britských pastevních chovů. Blahodárné bílé maso, lehké, jemné, snadno stravitelné, vítané ve stravě štěňat i seniorů. Pouze z volných chovů. Extrémě chutný zdroj kvalitních bílkovin a tuků  bohatých na  Omega 6 a 3 nenasycené mastné kyseliny včetně  DHA. Svým pozitivním vlivem na vývoj mozku nepostradatelný ve výživě štěňat. Perfektní kondice a srst.
Rýže – bílá a hnědá Mletý oves Brambory
S vysokou nutriční hustotou, vysoce stravitelný zdroj šetrných škrobů, aminokyselin, některých minerálů a vitamínů. Obilovina s nízkým glykemickým indexem a vysokým obsahem rozpustné i nerozpustné vlákniny. Tradiční složka výživy psů u britských chovatelů, potravina s uklidňujícím efektem na zažívací trakt, posilující celkovou kondici, přispívající k lesku srsti. Pohotový zdroj energie vhodný při vyšší aktivitě i při rekonvalescenci. Vysoce stravitelný zdroj šetrných škrobů alternativní k rýži s řadou pozitivních fyziologických účinků v organismu.
Rajčata Karotka Vejce
Přírodní superantioxidanty! Lykopen a Glutation-  mocní ochránci buněk před volnými radikály, jejichž účinnost v organismu se násobí tepelným zpracováním. Přirozený a tradiční zdroj dieteticky hodnotné vlákniny pro zdravé zažívání, karoten jako provitamin A, bez škodlivých účinků syntetického vitamínu A. Nejsnáze stravitelný zdroj plnohodnotných bílkovin, žloutek bohatý na řadu nutričně velmi vítaných látek včetně lecitinu a řady vitamínů.
Slunečnicový olej Řepkový olej Lněné semínko
Moderní odrůdy slunečnic poskytují olej obsahující až 75% omega 6 nenasycených mastných kyselin, především kyseliny linolové. Tím předčí i některé druhy olivových olejů. To, co platí o slunečnicovém oleji, se týká moderních řepkových olejů stran omega 3 kyselin a mezi nimi kyseliny linoleové. Jeden olej doplňuje v krásné souhře druhý . A omega kyseliny do třetice, jejichž je lněné semínko nejbohatším zdrojem.
Mořské řasy Brusinky Glukosamin/Chondroitin & MSM
Perfektní zdroj jódu a jinak v potravě nedostatkových stopových prvků. Snižují přilnavost bakterií ke stěně dutiny ústní a vývodných močových cest. Pomáhají budovat silné zdravé klouby. MSM je sirná sloučenina s protizánětlivým účinkem v oblasti pohybového systému. Přináší úlevu u zvířat s projevy artrózy. Hladina těchto látek u receptury Golden Years je 4 násobná oproti jakékoliv nám známé  jiné značce na trhu deklarující obsah těchto látek.
Řadit podle 
Výrobce 

Hej fešáku co dostaneš do misky? Spousta
Meowing Heads - Hey Good Looking

 Tak toto je ale pochoutka! Úžasná receptura,
Meowing Heads  - Purr Nickety

 Kompletní krmivo pro koťata a mladé kočky.
MEOWING HEADS Kittens Delight