U Šťastného kocoura   www.stastnykocour.cz  Zn: Žijeme jen devětkrát! 

Kvalitní strava pro kočky / Orijen

Firma Champion Petfoods, která vyrábí krmiva  Orijen a Acana, je na rozdíl od obchodních společností, které prodávají – ale ve skutečnosti nevyrábějí – mnoho současných komerčních krmiv, rodinná firma s 25letou tradicí výrobců krmiva.

Jejím posláním je VYRÁBĚT KRMIVA SVĚTOVÉ KVALITY Z ČERSTVÝCH MÍSTNÍCH SUROVIN.

Krmiva ACANA se vyrábějí výhradně v domácí továrně ve slunné Albertě, prodávají se ve 45 zemích světa a jsou certifikována kanadskou vládou. Splňují všechna známá mezinárodní nařízení a normy pro výrobu krmiv.

Firma Champion Petfoods nepoužívá levné komoditní suroviny od anonymních dodavatelů. Zaměřuje se na špičkové suroviny, které pocházejí z místních chovů nebo z lovů v jejich regionu. Tyto suroviny se do továrny přivážejí DENNĚ ČERSTVÉ.

Při výrobě krmiva jsou dodržovány velmi přísné postupy. Všechna čerstvá masa pocházejí výhradně ze zvířat “vhodných pro lidskou spotřebu” a mají certifikát, že neobsahují antibiotika a růstové hormony.  Maso se zpracovává horkou parou při 90°C, zpravidla ještě ten samý den, kdy je přivezeno.

Krmiva firmy Champion Petfoods se definují jako "biologicky vhodná", tedy taková, která připomínají přirozenou stravu zvířat a jsou uzpůsobená trávicímu ústrojí psů a koček.

Vyznačují se zejména:

  • Vysokým obsahem proteinů z čerstvého masa
  • Nízkým obsahem sacharidů
  • Tuky ze zvířat, ne z rostlin
  • Vyváženým poměrem složek
  • Obsahem zdraví prospěšného ovoce, zeleniny a bylin
Řadit podle 
Výrobce 

Biologicky vhodné krmivo pro kočky každého plemene
Orijen Cat Kitten

 ORIJEN 6 Fresh Fish Cat (6 čerstvých ryb) je
ORIJEN 6 Fresh Fish Cat

 Krmivo ORIJEN Regional Red je symfonií čerstvého
ORIJEN REGIONAL RED CAT