U Šťastného kocoura   www.stastnykocour.cz  Zn: Žijeme jen devětkrát! 

Škrabadla, odpočívadla

Kvalitní škrabadla a odpočívadla od několika různých výrobců. Použitý materiál je zdravotně nezávadný, sloupky jsou pevné a plyš velmi příjemný.

Výrobce Primopet má pěkná škrabadla pro středně velké kočky. Leopet počítá spíše s většími kočenkami a škrabadla Mucola jsou určena pro malé kočky nebo koťátka.

Velkým hitem většiny kočiček jsou zavěšené pelíšky, proto je dobré věnovat výběru větší pozornost, případně jich na jedno škrabadle nakombinovat více druhů.

Velké a hluboké pelíšky Leopet zajišťují klidný a nerušený odpočinek. Kočička do nich zapadne, není vidět a ani ona nevidí ven. Pelíšky jsou tak prostorné, že se do nich vejdou i dvě kočky najednou.

Škrabadla Primopet mají pelíšky menší, středně hluboké. Kočička v nich může odpočívat a přitom komunikovat s okolím, nebo ho mít alespoň "pod kontrolou".

Mucola má pelíšky malého průměru (30cm) a hlubší. Větším kočičkám jsou trochu těsné, ale drobným, 3-4 kilovým docela vyhovují.

Škrabadla si můžete sestavit také do jiných tvarů, zkombinovat více škrabadel dohromady. Bohužel nelze kombinovat sloupky výrobce Leopet a Primopet (mají různé šrouby), ale Leopet, Mucola a škrabadla z kategorie "jiné" kombinovat lze. Pelíšky také můžete prohodit, aby měly kočičky na výběr.

 

Řadit podle 
Výrobce 

Oblíbené škrabadlo v elegantní béžové barvě.
Atlas

2 200 KčToto škrabadlo bylo krátce používané, ale nejsou
CAT018
běžná cena 1 650 Kč

950 KčMohutné a stabilní škrabadlo. Pelíšky průměr 40cm.
KBD001

2 800 Kč