U Šťastného kocoura   www.stastnykocour.cz  Zn: Žijeme jen devětkrát! 

Kočka VÁHY

Váhám vládne Venuše. Která řídí ledviny a močový měchýř. Kardinální znamení. Charakterizuje je vlhké teplo.

Kočka ve znamení Vah je andílek i čert zároveň. Obvykle má snahu usmiřovat, zklidňovat konflikty. Své teritorium bude zkoumat ze všech možných úhlů.  Protože jen tehdy můžete dojít k nějakému rozhodnutí. Ovšem rozhodnutí je pro Váhu něčím, co se podle okolností neustále mění. Tato kočka miluje harmonii,  a přitom je sama o sobě paradoxem.

Kočičí Váze nesmíte dávat na vybranou. Váha nesnáší rozhodování. S ocáskem neustále v pohybu je tato kočka ve věčném konfliktu. “Mám přijít nebo raději odejít?” Tuto kočku je těžké dostat do rutiny, ale přitom rutina je právě tím, co nejvíc potřebuje. Prostě jí dávejte každý den, ve stejnou hodinu, do misky  čerstvou, vyváženou potravu a změny zavádějte opatrně a po drobných krůčkách.

Váha bývá troche pomalejší. Voláte ji k snídani, ale ona zrovna za oknem pozoruje něco zajímavého – stéblo trávy nebo svatého Bernarda. Není tvrdohlavá, jen přijde tehdy, až bude sama chtít.

Když bude v záchodové bedničce, nechvátejte na ni. Musí prohrabat každičký centimetr, před i po.

Váhy jsou sluchově založené. Pokud necháváte kočku doma samotnou, často jí volejte telefonem a nechte ji poslouchat váš hlas ze záznamníku.

Tyto milující a sladké kočičky bývají verbálně založené, sladce předou a budou se o vás třít a válet se po vašich chodidlech. Budou vás dohánět k šílenství, ale nakonec dojdete do stavu, kdy nebudete dělat nic jiného než se starat o jejich potěšení a každou minutou je více a více milovat .

Vaše kočičí Váha by vám ráda dělala radost, ale ještě raději ji bude dělat sobě. Pokud máte více koček, bude jíst z misek všech ostatních a ráda si také zdřímne v cizích pelíškách.

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ