U Šťastného kocoura   www.stastnykocour.cz  Zn: Žijeme jen devětkrát! 

Ryby

Období: 19. únor - 20.březen

Planetární vládci: Neptun, Jupiter

Element: Voda

Oblast těla: tepenná krev, červené krvinky, chodidla

Toto dvanácté, tedy poslední znamení zodiaku, představuje změnu a proměnu, a také vědomí duše. Vládne zde Neptun a Jupiter.

Znamení Ryb ovládá tepennou krev, červené krvinky a chodidla. Kočky narozené v Rybách bývají náchylné na choroby hrudníku. Ryby jsou vodní znamení, s elementární kvalitou vlhkého chladu.

Sladké, jemné a magické stvoření, napůl elf, napůl rošťácký skřítek. Kočka Ryba snadno zabrnká na struny vašeho srdce a než se nadějete, stane se z vás pyšný adoptivní rodič kočky Ryby.

Ryby jsou opravdu citlivá stvoření. Vidí, slyší a cítí mnoho věcí, třeba duchy - o kterých ani nevíme, že tu jsou.

Ryby jsou strážci tisiciletých tajemství. Nalaďte se na ně a budete žasnout, co vám všechno sdělí.

Kočka Ryba potřebuje časté chvíle klidu, jinak bude neustále cítit tah do dvou protilehlých směrů, stále bude prožívat vnitřní konflikt. Její znamení symbolizují dvě ryby: jedna plave k vodnímu prameni, druhá k moři.

Ryby často utíkají do snů a snadno se naučí opouštět tělo. Vaše kočka si tuto techniku záhy osvojí, aby se vyhnula trestům a pokárání. Prostě vypne a odcestuje do bezpečí na křídlech fantazie. Dávejte jí hodně pozornosti a povzbuzujte ji, aby byla průbojnější. Jinak se může stát, že bude celý život plachá a stydlivá. Respektujte ale její soukromí, když bude mít zrovna tajuplnou náladu, a dopřejte jí klid.

Ryby milují milovat, ale snadno podléhají stresu. Vaše rybí kočička je zdánlivě dokonalá, ale není to třeba tím, že jí toho hodně promíjíte? Okouzlí vás, aby dosáhla svého, takže nakonec rezignujete. Nikdy vás ale nebude v tomto směru využívat, ani vám nedovolí, abyste ji příliš rozmazlili. Na to má v sobě příliš mnoho lásky. Protože svá pravidla si vytváří sama, musíte jí jemně vysvětlit, jaká jsou ta vaše. Při výchově používejte pochvaly a odměny, vyhněte se trestům.

Rybí kočky mají svůj vlastní rozvrh. Spí, když se jim zachce, jedí, když mají zrovna chuť, a hrají si, když mají náladu. Takže vám asi nezbyde, než se přizpůsobit.

Je důležité kočku Rybu chránit před surovci  – zvířecími i lidskými. Nechápe totiž agresi ani násilí a nedokáže je unést. Zklidňuje ji hudba Mozarta nebo Chopina (oba byly Ryby).

 

Prostředky, které mohou vaší kočce Rybě pomoci najít své místo na slunci:

Pro přecitlivělé kočky je vhodná Bachova esence osika (Aspen). která citlivým jedincům pomáhá vybudovat ochranné hranice.

Z dalších prostředků můžeme použít Aura-Somu, zejména lahvičku Equilibrium 03 (vztahuje se ke znamení Ryb a pomáhá přecitlivělým, introvertním jedincům, aby se lépe prosadili) http://www.barevnysvet.eu/www-eshop-rychle-cz-barevnysvet/eshop/1-1-Aura-Soma/23-3-Equilibrium-jednotlive/5/11-Equilibrium-3

a Mořská esence Common Sea Urchin (mořský ježek) http://www.barevnysvet.eu/www-eshop-rychle-cz-barevnysvet/eshop/1-1-Aura-Soma/15-2-Morske-esence/5/257-18-Common-Sea-Urchin,  který také pomáhá vytvořit pocit bezpečí a ochrany.

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ