U Šťastného kocoura   www.stastnykocour.cz  Zn: Žijeme jen devětkrát! 

VODNÁŘ

Období: 20.leden – 18. únor

Planetární vládce: Uran, Saturn

Element: Vzduch

Oblast těla: nohy, kotníky, oběhový systém a krev

 

Vodnář je silný, důvěřivý, nebojácný, ale také senzitivní. Kočka Vodnář je neuvěřitelně telepatická, vnímavá: jako by věděla všechno, aniž by věděla, jak to ví. Je nejvyspělejší kočkou ve vaší domácnosti a než se nadějete, stane se z ní vrchní kočka. Miluje svobodu a je velmi nezávislá.

Vodnáři, kočky i kocouři, jsou velmi upovídaní. Obvykle mají rádi lidi a dobře vycházejí také s ostatními zvířaty v domácnosti. Dobře však vědí, že právě je milujete ze všeho nejvíc a toto tajemství s vámi sdílejí. Když je zavoláte, někdy vás ignorují, jindy ale s radostí přiběhnou, pokud se jim to zrovna hodí (jen o chvilku později, než by se vám líbilo). Jsou nepředvídatelní a plní protikladů – v jednu chvíli poslušná kočička, v dalším okamžiku bouřlivé tornádo.

Vášniví jedlíci a výborní atleti. Vodnáři milují šplhání do výšek a seskoky se skříní, žaluzií nebo škrabadel. Skočí do vzduchu a čekají, že je chytíte. Rádi vám budou jezdit na zádech a dělat šálu kolem krku. Vodnáři umí salta a kotouly, válí se na zádech a občas v této pozici také usnou.

S tímto věčným klaunem nebudete nikdy vědět, co máte očekávat. Může se spřátelit se psem, s prasátkem, dokonce i s koněm nebo s kozou. Je tak přímočarý a nebojácný, že ho tato zvířata prostě přijmou jako sobě rovného. Vodnářova schopnost milovat přesahuje kapacitu jakéhokoliv jiného znamení zvířetníku.

 

 

Slavné kočky ve znamení VODNÁŘE

(podtržená slova jsou aktivní odkazy s ilustračními fotografiemi)

 

V tomto znamení (30.ledna) se narodil patron tohoto e-shopu – kocour Éra (Erasmus Regard Sauvage), ocicatího plemene

 

U příležitosti jeho narozenin jsme ho požádali, aby se krátce představil:

 

"Jak napovídá mé jméno a hvězdná konstelace, jsem kocour bystrého rozumu, zvídavý a společenský. Jsem zcestovalý, nezaskočí mě žádné nové místo či situace za předpokladu, že mám nablízku svůj pelech a v misce své oblíbené lahůdky (v některých věcech nelze dělat kompromisy). Pravidelně se účastním různých seminářů, a pokud se všichni shodnou, že nejdůležitější osobou jsem tu já, chovám se jako nejvzornější kocour pod sluncem. Čas od času absolvuji tibetské cvičení Kumnye, často se účastním seminářů Aura-Soma (barevná terapie), kde všechny bavím tím, jak umím shazovat barevné lahvičky. Ve všední dny obvykle prodávám v obchodě, nebo na všechno alespoň dohlížím. Doma potom, jakožto ředitel naší domácnosti, se starám hlavně o to, aby se pravidelně uklízelo, aby ráno všichni včas vstávali a aby odpoledne chodili brzy domů (znám způsoby, jak je k tomu donutit).

 

A ještě můj stručný charakterový profil:

Moje záliby: Adrenalínové sporty (provokace před psí tlamou, výšková akrobacie).

Dovednosti: Během chvilky si dokážu ochočit jakéhokoliv dvounožce.

Neřesti: Upovídanost, vždycky musím mít poslední slovo.

Ctnosti: V bytě neznačkuji.

Životní radosti: Visuté pelechy, pěkné kočky, dobrá bašta a nějaká ta legrace provokováním dvounožců.

Poťouchlosti: skáču na záda či na ramena – a to bez varování.

Polehčující okolnost: Nevytahuji přitom drápky"


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ