U Šťastného kocoura   www.stastnykocour.cz  Zn: Žijeme jen devětkrát! 

Kočičí zdraví » Očkování
Očkování

V této sekci se rozhodně nepouštím do objektivního vyhodnocování přínosu nebo škodlivosti vakcín. K tomu mi chybí základní, pravdivé informace o jejich složení a účincích, závěry objektivních a nezávislých studií o dlouhodobém vlivu vakcín na lidský/zvířecí organismus a o míře ochrany, kterou vakcíny skutečně poskytují.

Zjišťuji ale, že tyto informace chybí nejen mně. Chybí dokonce i tam, kde by chybět neměly: ve vědeckých studiích, v materiálech lékařů, v podkladech pro schvalování vakcín na ministerstvech zdravotnictví, na příbalových letácích, které by měly pravdivě informovat spotřebitele.

Jakoby měly vakcíny svoji zvláštní "imunitu". Pokud dojde k poškození dříve zdravého dítěte očkováním, každý lékař okamžitě zavrhne možnost, že by za to mohla vakcína. Proto se tyto záznamy ani nemohou dostat do statistik a lékařských záznamů. Výrobce chrání "výrobní tajemství", takže nemusí sdělovat  vlastní složení vakcíny, na příbalovém letáku deklaruje pouze přidané látky. Nedávno jsme byli svědky dokonce toho, že výrobce byl zproštěn zodpovědnosti za případné škody na zdraví, které by jeho produkt vyvolal.

Následující články a odkazy jsou tedy určené k vyvážení současné tendence bezhlavé masové imunizace lidí i zvířat. Nabízí tedy výhradně pohled "proti", protože ten "pro" se nám vnucuje na každém kroku. Horlivé zastánce očkování tedy žádám, aby si překlikli do jiné, méně kontroverzní kapitoly (třeba o škrabadlech), a pokud se rozhodnou pokračovat ve čtení, aby tak učinili výhradně na vlastní zodpovědnost.

Pro velmi ucelený a fundovaný rozbor tématu očkování doporučuji přednášku Anity Peter Dimmer, kterou najdete na tomto odkazu:

http://blip.tv/file/2224472/


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ